Альтернативні види палива

Наша продукція

Котельне паливо

Котельне паливо

Альтернатива мазуту, газу та пічному паливу

Шпалопросочувальне масло

Шпалопросочувальне масло

Кам'яновугільне масло для просочення деревини

Сольвент кам'яновугільний

Сольвент кам'яновугільний

Використовується як розчинник масел, бітумів, каучуків

Група компаній “A-Power”

    «А-power» - це три компанії, які об'єдналися під одним брендом в ім'я єдиної мети: виробництва і просування альтернативних продуктів.

    Альтернатива в нашому розумінні - поняття нескінченне, адже застосовувати її можна буквально в усіх сферах енергетики, промисловості і народного господарства. Це не просто заміна таких продуктів, як природний газ і мазут на котельне паливо з подальшою його заміною на вугілля, вугілля - на брикет і так до нескінченності, а й заміна існуючого обладнання на альтернативне, але з більшим ККД і меншими енерговитратами. Ця пропозиція альтернативної логістики по відношенню до вже існуючих, але з кращою економічною складовою для замовника.

    Мета створення «А-power» - взаємини між конкурентами, що приносять вигоду і забезпечують розвиток усіх учасників групи. Тому ми завжди готові і відкриті для співпраці з підприємствами різних форм власності, що працюють в тих галузях, що і ми.

    В основу назви і логотипу покладено поняття енергії. Вона - нескінченна і, відповідно до закону збереження енергії, не виникає нізвідки і не зникає безслідно, переходячи з одного виду в інший. Буква «А» в нашій назві не випадкова. «А-power», тому що:

  •     А - перша буква всіх алфавітів на кириличній основі і більшості алфавітів на латинській.
  •     А - це альтернатива: ми асоціюємо свої підприємства з альтернативними типами палива і альтернативними рішеннями різноманітних задач.
  •     Авдіївка: саме тут ми зробили свої перші кроки в підприємницькій діяльності.
  •     «Альтер-Груп» - назва одного з наших підприємств.
Як заощадити використовуючи альтернативні види палива?
ми допоможемо Вам зберегти до 30% коштів!