A-power

Історія створення

Історії створення та існування трьох компаній, представлених на цьому сайті, дуже різні, але об'єднуючим фактором для них стало те, що протягом липня 2014-січня 2015 року відбулося їх відродження.

Всі три компанії розташовані на активній лінії фронту в зоні АТО: Авдіївка і Дебальцеве є найбільш гарячими точками.

Кажуть, що друг пізнається в біді, і ми переконалися в справедливості цього висловлювання. Найкращі співробітники і постійні надійні партнери не залишили нас у скрутну хвилину.

Це дозволило нам вести свою виробничу діяльність і продовжувати поставки - за винятком днів, коли артилерійські снаряди прямими влученнями знищували наше обладнання. У перервах між обстрілами ми відновлювалися і працювали далі.

Висловлюємо величезну подяку всім, хто працював з нами і підтримував в цей важкий період для нас і для всієї країни.

Те, що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Ми переконалися в справедливості і цього висловлювання. На сьогодні ми зробили перезавантаження цінностей, а також свого бачення альтернатив, яким готові поділитися з вами і впровадити на ваших підприємствах.

З грудня 2016 ми повністю вирішили розділити наш бізнес по профільним напрямкам. Тому були створені нові підприємства, зараз відбувається передача активів. Повне розділення плануємо закінчити до лютого 2016.

Як заощадити використовуючи альтернативні види палива?
ми допоможемо Вам зберегти до 30% коштів!