Блог

Паливо котельне коксохімічне - альтернативне паливо

Потреба в альтернативі газу, мазуту, пічного палива привела до появи на ринку альтернативного палива виробництва компанії a-power.

Для зниження витрат на паливо для котелень фахівцями компанії були розроблені кілька видів палива котельного коксохімічного (альтернативного палива)

За допомогою нашого котельного палива можна скоротити витрати на паливо для котелень на 30%. Це досягається за рахунок високої теплопровідності палива, невисокій температурі згоряння (потрібна менша кількість палива).

Основні переваги котельного палива a-power

  • Виробництво в Україні (немає прив'язки до курсу долара)
  • Висока тепловіддача
  • Низька температура застигання (можна зберігати на вулиці)
  • Консультації фахівців компанії

Використовуючи наше котельне паливо, Ви зможете почати по-справжньому економити бюджет.

Наші фахівці забезпечать необхідну підтримку і консультації протягом усього циклу використання альтернативного палива.

Також ми доставимо альтернативне паливо в будь-яку точку України, надамо допомогу в спалюванні, наші професійні працівники допоможуть вам в будь-якій ситуації.

Переваги роботи з компанією a-power:

Індивідуальний підхід:

Кожен Клієнт - унікальний. Ми добре розуміємо це і Ви можете сміливо розраховувати на те, що отримаєте оптимальне рішення саме Вашого завдання, що найкращим чином враховує Ваші потреби та можливості.

Доставка:

Ми оперативно доставляємо нашу продукцію в будь-яку точку України, Європи і країн СНД. Якісна логістика - одна з ключових компетенцій групи компаній "a-power". 

Ціна:

Конкурентоспроможні ціни забезпечують вам можливість економії своїх коштів. Наше альтернативне паливо виробляється в Україні, тому не залежить від курсу долара.

Для отримання безкоштовної консультації з використання палива котельного коксохімічного, будь ласка, телефонуйте: 050 877-88-11

Або заповніть заявку тут: консультація по альтернативному паливу

Як заощадити використовуючи альтернативні види палива?
ми допоможемо Вам зберегти до 30% коштів!