«a-pоwer» Group of Companies

    «А-power» - це три компанії, які об'єдналися під одним брендом в ім'я єдиної мети: виробництва і просування альтернативних продуктів.

    Альтернатива в нашому розумінні - поняття нескінченне, адже застосовувати її можна буквально в усіх сферах енергетики, промисловості і народного господарства. Це не просто заміна таких продуктів, як природний газ і мазут на котельне паливо з подальшою його заміною на вугілля, вугілля - на брикет і так до нескінченності, а й заміна існуючого обладнання на альтернативне, але з більшим ККД і меншими енерговитратами. Ця пропозиція альтернативної логістики по відношенню до вже існуючих, але з кращою економічною складовою для замовника.

    Мета створення «А-power» - взаємини між конкурентами, що приносять вигоду і забезпечують розвиток усіх учасників групи. Тому ми завжди готові і відкриті для співпраці з підприємствами різних форм власності, що працюють в тих галузях, що і ми.

    В основу назви і логотипу покладено поняття енергії. Вона - нескінченна і, відповідно до закону збереження енергії, не виникає нізвідки і не зникає безслідно, переходячи з одного виду в інший. Буква «А» в нашій назві не випадкова. «А-power», тому що:

  •     А - перша буква всіх алфавітів на кириличній основі і більшості алфавітів на латинській.
  •     А - це альтернатива: ми асоціюємо свої підприємства з альтернативними типами палива і альтернативними рішеннями різноманітних задач.
  •     Авдіївка: саме тут ми зробили свої перші кроки в підприємницькій діяльності.
  •     «Альтер-Груп» - назва одного з наших підприємств.
Як заощадити використовуючи альтернативні види палива?
ми допоможемо Вам зберегти до 30% коштів!